Informace ke školnímu roku 2017/2018

Vážení rodiče,

předem vás tímto moc a moc zdravím po prázdninách. Uteklo to jako voda a už se zase sejdeme v prostorách našeho Hradu. Připravila jsem pro vás důležitý souhrn informací, které vám během pondělí a úterý 28.8 a 29.8.  zašlu na vaše emailové adresy.

Pokud vám informace nedorazí pošlete zprávu na adresu :   msklamovka@atlas.cz

Zahájení školního roku je  4.9.2017, škola je otevřena od 6,30 do 17,00 hodin.

V pátek 1.9. je škola uzavřena.

Informace o možnosti osvobození od plateb stravného

Posílám odkaz na informace, kdy můžete požádat odbor školství MČ Praha 5 o osvobození od placení stravného. Prosím čtěte pozorně a hlavně dodržte stanovený termín.

Třídní schůzka  6.9. od 17,00 hodin bez dětí

–     zahajovací info

–     info sdružení rodičů

–     účast nutná

PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN NA HRADĚ

- příchod maximálně do 8,00,máme  jeden vchod prosím o trpělivost , bude tam plno :-)
- pokud víte, že dítě nepřijde, napište na výše uvedený email.
- rozdělení dětí do tříd jsem vám zaslala na email

- s organizací u vchodu vám pomůže p.Mirča :-)

- co dítě potřebuje do školky jsem vám říkala na schůzce a ještě zaslala na emailovou adresu

První den bude náročný, ale zároveň nezapomenutelný. Začíná něco nového. Těšte se a nebojte se, sice máme na Hradě strašidla, ale ty jsou milá  a hodná.

Připomínám ,že dítě je předáváno pouze zákonnému zástupci nebo pověřené osobě. Každá pověřená osoba musí mít zmocnění . Formulář, jsem vám zaslala na emailovou adresu.