Příměstský tábor při Mateřské škole 

2018 

 

Hodnocení I.turnusu - 2.7.-6.7.2018

_________________________________________________________________

 

I. Turnus 2.7.-6.7. 2018

II. Turnus 23.7.-27.7.2018
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________________________________________________

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PŘI MATEŘSKÉ ŠKOLE 

/ČERVENEC 2017/

Program I. a II. TURNUS        

 
                   - 1. den
                   - 2. den
                   - 3. den
                   - 4. den
                   - 5. den

 

Omlouváme se, ale kapacita našeho příměstského tábora /oba turnusy - 2017/ je naplněna.  Již nepřijímáme ani náhradníky, které také máme. Přihlašování již tedy není bohužel možné.

 

Děkujeme za pochopení.

  • Program I. a II. TURNUS

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PŘI MATEŘSKÉ ŠKOLE 

/ČERVENEC 2017/
- budou probíhat oba turnusy

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PŘI MATEŘSKÉ ŠKOLE

/ČERVENEC 2016/

I. TURNUS

II. TURNUS

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PŘI MATEŘSKÉ ŠKOLE

/ČERVENEC 2015/
 

 

Letní prázdniny v MŠ Klamovka proběhly ve znamení příměstských táborů. Celkem se tří turnusů účastnilo 68 dětí z městské části Praha 5. Účastníci prožili dny plné her a neopakovatelných zážitků, přirozeně docházelo k rozvoji jejich sociálních schopností a kompetencí. Sportovní a kulturní aktivity byly samozřejmou součástí každého dne.

Pro úspěch celého projektu bylo vedle poctivé práce všech organizátorů důležité poskytnutí finančního grantu městskou částí Praha 5. Právě tato dotace umožnila zařazení zajímavých a velmi lákavých aktivit. Děti mohly zažít výlet na Karlštejn, prohlédly si zámky Loučeň a Radič, navštívily zoologickou zahradu. Ale ani to nebylo vše, krásná byla plavba parníkem, návštěva planetária, muzea strašidel a alchymie.   

Celý příměstský tábor byl motivován projektem "Záhada zamčené truhly". Děti po celou dobu konání tábora sbíraly kouzelné kameny za vykonané skutky a splněné úkoly. Na konci tábora potom objevily truhlu plnou pokladů. Získané drahokamy vyměnily za drobné hračky a sladkostí. 

Také pro pořadatele přišla nakonec odměna. Spokojené a šťastné děti, kladné ohlasy ze strany rodičů. Již nyní se těšíme na druhý ročník příměstských táborů (2016) na mateřské škole Podbělohorská.