Hodnocení měsíce - Prosinec 2018

Ani v posledním měsíci v roce 2018 jsme se nenudili. Hned začátkem prosince jsme jeli opět do kina na Čertoviny. Dráčky, stejně jako celou školku, navštívila vzácná návštěva – Mikuláš, s čertem a andělem. Přestože bylo pár dětí zapsáno v knize hříchů, čert si nakonec nikoho  neodnesl. Každému čert domluvil a děti jemu i Mikuláši slíbili, že se polepší. Nakonec všichni dostali od Mikuláše balíček. I třída Draků se připojila k výrobě sněhových vloček pro seniory jako dárek před Vánocemi. Další týden se konal jarmark, kde si děti mohly koupit drobné výrobky, které se vyráběly v jednotlivých třídách. V průběhu prosince jsme také pracovali s grafomotorickými listy a vyráběli také drobné dárečky pro rodiče, které jsme předali na vánočním posezení s rodiči 19. 12.. Samozřejmě jsme na tento večer trénovali i básničky a koledy. Rodiče si s námi také zazpívali a byl to moc vydařený večer. Po náročném prosinci se už všichni těšíme na pohádky, cukroví, dárky od Ježíška a vše, co k Vánocům patří. Všichni Dráčci přejí šťastné a veselé Vánoce a hodně pohody.