Hodnocení měsíce - říjen 2018

jsme si a i něco malého vykoledovali.Říjen byl opět plný krásných akcí.

Měsíc říjen byl opět plný akcí. Hned začátkem října jsme se zúčastnili kina – Králíček Petr. 4.10. jsme oslavili den zvířátek – povídali jsme si o zvířátkách, jak se k nim chováme, kde která žijí. 13. 10. se čtyři Dráčci zúčastnili spolu s Čerty a Rarášky vystoupení na akci pořádané městskou částí Prahy 5. Seznamovali jsme se také s okolím hradu. Povídali jsme si, jaké důležité budovy se nachází v okolí naší školky – pošta, obchody, škola, atd. a čím jsou pro nás důležité. V průběhu října jsme nezapomněli ani na náš třídní výlet na Ladronku. Cestou jsme posbírali krásné červené listí na výtvarné práce ve třídě. Také jsme našli a do školky přinesli krásné ulity šneků. Výlet jsme si užili i jinak – proběhli jsme se po louce, dělali piknik, zkoumali jsme stromy.Bylo báječné počasí, tak jsme si to moc užili. Seznamovali jsme se také s podzimními činnostmi- pouštění draků, sběr ovoce a zeleniny, práce na poli, atd.. Přímo o ovoci a zelenině si budeme povídat v listopadu. Ale byly i další akce jako Multikultura – ukázky chování k cizincům – jak nejlépe s nimi komunikovat, Dravci – přijel pán s dravými ptáky i papoušky, nebo návštěva hasičské záchranné stanice. Celý měsíc říjen jsme ve třídě zakončili Halloveen akcí, kdy se všichni dráči proměnili v podivuhodné postavy, zatancovali jsme si a i něco malého vykoledovali.Říjen byl opět plný krásných akcí.