Hodnocení měsíce - září 2018

Nový školní rok jsme zahájili plní energie a zážitků z prázdnin. Poznali jsme se s novými kamarády ve třídě Dráčků, ale i v celé školce. Nové kamarády jsme seznámili s našimi hračkami ve třídě a zopakovali jsme si některá pravidla, která musíme dodržovat nejen ve třídě, ale i v jídelně, koupelně nebo při pobytu na zahradě, aby se nám nic nepřihodilo.Všichni jsme si zvládli zapamatovat kromě svých kamarádů také naše nové značky. Také ve třídě jsme byli tvořiví. Protože je podzim a my jsme ve vedlejším parku Klamovka nasbírali kaštany, mohli jsme si další den z nich vyrobit zvířátka dle naší fantazie. Dalším zajímavým tvořením jsme si vyrobili šneky z papíru. V září jsme si také trochu zasportovali při běhu Klamovkou, kdy jsme každý z nás běželi s vajíčky na záchranu skřítků Duháčků a za odměnu jsme od víly dostali drobnou sladkost. Moc jsme si to všichni užili. Ke konci měsíce jsme nezapomněli vyrazit na náš první výlet v tomto školním roce. Vyrazili jsme do lesoparku Cibulka. Směrem tam jsme se přiblížili autobusem. Prošli jsme parkem kolem rybníčku a cestou jsme si odpočinuli v altánku. Zpět jsme jeli pro změnu tramvají. Zkrátka a dobře nebylo toho v září málo, a tak nám první měsíc utekl jako voda.

Už se těšíme na další akce v říjnu, které budou jistě také zajímavé.