Hodnocení měsíce - Březen 2020

Tento měsíc jsme strávili ve školce jen polovinu z obvyklého času. Téma „Dráček vítá jaro“ proběhlo ještě vcelku normálně. Děti objevovaly některé věci, které jaro přináší. Pozorovali jsme přírodu a přibývající faunu i floru v blízkém parku. Přibylo zvířátek jako veverka i
kytiček, které začaly konečně kvést. Děti si vyrobily papírové květiny na výstavu, která se posunula, a potěšit se s ní budeme moci později.
Aktuálně jsou na plotě vystaveny vlajky české republiky, k výročí 100let české vlajky. Část těchto vlajek si Dráčci vyrobili ve školce a některé dokonce doma a přinesli je i za těchto nepříznivých okolností. Fotky výstavy budou na webu MŠ. Za čas, který jsme měli se stihlo divadlo o lesních skřínkách, které se dětem moc líbilo, a navíc jsme ho měli celé pro sebe. V druhé polovině měsíce rodiče dostávali alespoň rozepsané, co mohou s dětmi dělat, k danému tématu. Naše paní královna stále vymýšlí nové a nové věci, aby školka žila. Jako například: sdílení fotografií toho, co děláme doma, možnost přijít si do školky pro pexesa a jiné.
Všichni doufáme, že tato situace co nejdříve skončí a všichni se zas sejdeme ve školce.