Hodnocení měsíce - únor 2018

Ač je únor nejkratší ze všech měsíců, stihli jsme toho mnoho. Probrali jsme, jak má správně vypadat zima a jak vypadá tento rok, Pobavili se s hradním bálem, na který si všichni přinesli kostýmy (a žádné dvě masky nebyly identické) a určitě si vše užili. Dále jsme začali téma Multikultury, kdy se s dětmi seznamujeme s naší planetou a její neobyčejnou různorodostí a pestrostí.

V tomto měsíci se stala velice oblíbenou stavebnice kapla (jedná se o malá dřívka, ze kterých děti staví nejčastěji stavby). Nemine den, aby nechtěly vyfotit nějakou stavbu. Také jsme se v tomto měsíci rozloučili s Terezkou, která odešla na mateřskou dovolenou. Těší nás ale dvě věci. Jednak nás bude dále navštěvovat jako maminka holčičky od rarášků, a také nám se začátkem března nastupuje nová paní učitelka Lenka. Děti se na ni moc těší a všichni doufáme, že se u nás bude cítit dobře. Ke konci měsíce jsme navštívili ZŠ Nepomuckou, kde nás prováděli žáci osmých tříd. Byla s nimi legrace a kromě prohlídky školy jsme si vyrobili informační balón z papíru. Také k nám do třídy přivedla paní učitelka Monča svého pejska Belinku, seznámila nás s tím, co všechno pejsek potřebuje, aby byl šťastný a zdravý a ukázala nám legraci s balónkem.

Nyní se těšíme na Lenku a další prima věci, které nám přinese březen, jako je třeba sbírání klamčáků, na které potřebujeme měšce, nebo velikonoce, které budou hned jak skončí březen ;-)