Hodnocení třídy

Poslední školkový měsíc jsme si s Kulihrášci užili naplno.  Celý měsíc se nám tématem stalo léto a prázdniny. V prvním týdnu jsme se zapojili do multikulturního týdne, kde jsme si povídali o zemích, z kterých pochází naše děti a navzájem jsme si předávali zvyky, tradice a zážitky. Putovali jsme s knihou „ Pět přání“ po různých zemích a seznamovali jsme se se zvířaty a krajinou. Toto téma děti velice zaujalo a zapojili se i rodiče, kteří nám nosili hračky z jejich mateřské země. V polovině měsíce jsme se již začali bavit o létu, naučili jsme se básničky o zoo a vypracovali poslední pracovní listy. Na interaktivním rámečku děti pracovaly úkoly na jemnou motoriky, a pozornost. Také si zkusily pexeso a hledání rozdílů. Oslavili jsme narozeniny a svátky.

Poslední školkový týden, jsme si užívali kamarádů, hraní ve třídě, na terase a na zahradě.  Děti byly úžasný po celý rok a my jim přejeme, krásné prázdniny, plné odpočinku a zážitků.

Krásné léto Monika, Alena