Hodnocení měsíce - Červen 2019

nich.
roku a těšte se na nové opět v září v naší pohádkové školce ��
Vaše paní učitelky V + R + S
Tak nám ten rok až neuvěřitelně rychle utekl, měsíc se s měsícem sešel a je čas se rozloučit. Poslední měsíc, který jsme se ve třídě Rarášků vídali, nám přinesl léto a navnadil nás na dlouho očekávané prázdniny. Nejvíce oblíbené závěrečné školkové akce se také báječně vydařily, přálo nám vždy i počasí. Pohádkový les proběhl opět v parku Klamovka a úkoly, které jsme splnili s rodiči u pohádkových bytostí, nám zajistily odměnu a skvělý zážitek. Ještě více jsme se těšili, až budeme moct proměnit pracně vysloužené „klamčáky“ za sladké odměny na Jarmarku. Nezapomněli jsme vyrobit přáníčko pro tatínky ke dni otců a užili si výlet do včelína v Ořechu, kde jsme se dozvěděli vše o včelách, ochutnali sladký med a pohráli si na hřišti. Hodně času jsme také věnovali nácviku na besídku, která byla pojata ve velkém stylu společně se třídami Čertíků a Dráčků. Soudě dle potlesku a úsměvů rodičů se nám vystoupení povedlo. V posledních dnech měsíce jsme ještě zvládli navštívit kino. Dali jsme si také práci se závěrečným úklidem naší třídy, ve které jsme toho tolik zažili. Hodně jsme si povídali o létě, zvířátkách, přírodě, prázdninách, a především o bezpečném chování během nich.

Vážení rodiči a naši malí rarášci, užijte si nádherné prázdniny, vzpomínejte na hezké zážitky z tohoto roku a těšte se na nové opět v září v naší pohádkové školce.
aše paní učitelky V + R + S