Hodnocení měsíce - únor 2018

V měsíci únoru jsme se seznamovali se zimními sporty, olympiádou, s naším tělem, se zvířátkami a ptáčky v lese i ve městě v zimě a oslavili masopust.

Prožili jsme jarní prázdniny. Začali jsme druhé pololetí. Zkoušíme jíst příborem.

Navštívili jsme mini Zoo ve stanici přírodovědců v Drtinově ulici. Viděli jsme klokany, papoušky, prasátka i selátka, kozy, lamu, andulky, poníky, sovu. Pak jsme se prošli parkem a moc se nám výlet podařil a líbil.

A také jsme si velice užili hradní masopust-karneval. Masky měli všichni dokonalé. Představovali jsme se po třídách, protančili jsme celé dopoledne, zamlsali sladkosti. Naše maškarní párty dopadla skvěle.

Navštívila nás fenka zlatého retrievera Bella. Nejprve jsme si povídali o starosti o pejska, jídle, pomůckách, potřebách, zvěrolékařích, očkování, psí škole…. Bella se ukázala a předvedla i ve svých deseti letech svou hravost a oblibu v míčkách. Děti si jí za asistence pohladily a odměnily pamlskem.

Začaly nás navštěvovat v pondělí a úterý studentky. Děti s nimi hezky spolupracují.

Oslavili jsme i pár narozenin. Fotečky budou na rajčeti.

I když je únor krátký, my jsme toho zvládli hodně.