Uzavření mateřských škol na základě usnesení Vlády ČR od 1.3.2021

 

Vážení rodiče,

mateřské školy jsou na základě usnesení vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 č. 200, o přijetí krizového opatření, UZAVŘENY od 01. 03. 2021.


Distanční vzdělávání bude zahájeno od 8. 3. 2021, formu Vám oznámí Vaše třídní učitelky. V prvním týdnu od 1.3. do 5.3. budou všichni zaměstnanci mateřské školy čerpat dovolenou. Dovolenou budou čerpat z těchto důvodů

  • Letní provoz o prázdninách - nemožnost čerpání dovolené v době letních prázdnin
  • Mateřská škola poskytuje vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné. Metodika ke vzdělávání dětí distančním způsobem bude mateřským školám zaslána příští týden - a čekáme na další pokyny
  • Omezení pohybu osob - dojíždění do zaměstnání
  • Malování chodby v mateřské školy

Mateřská škola využije období uzavření mateřské školy k dezinfekci budovy a v době od 1.3. začíná výmalbou chodby, kde nejsou nanesené NANO nátěry. Tímto zvyšujeme ještě větší bezpečnost dětí při virových onemocněních.

Na děti se těšíme při znovuotevření naší mateřské školy. :)