Červen 

10.6. Třídní schůzka pro nováčky 

10.6. Besídka - Kulihrášci 

18.6. Celoškolkový výlet -Včelín 

Pohádkový les

Jarmark

Celoškolkový noční spánek 

Adaptační program pro nově přijaté děti 13.6., 17.6., 19.6. 

Květen

3.5. Zápis do MŠ

14.5. Oslava dne dětí 

15.5. Přednáška pro rodiče "Jak zvládnout první třídu a nezbláznit se" 

15.5. Koncert Na Popelce pro předškoláky 

16.5. Výlet motorovým historickým vláčkem "oslava MDD" 

17.5. Zubní prevence 

21.5. Výlet Liberec "IQ park" 

23.5. Sportovní den

27.5. Pasování předškoláků 

29.5. Přednáška pro rodiče - "grafomotorika na základní škole" 

30.5. Přednáška pro rodiče - "jak zvládnout matematiku na základní škole" 

30.5. Olympiáda - sportovní den pro dětí v MŠ 

31.5. Červený den (den bez tabáku) 

 

Duben

2.4. Divadlo Minaret „Tři veselá prasátka“
3.4. Focení 
9.4. Výstava Podhradí
10.4. Kino „Příběh koček“
11.4.Velikonoční girlanda
15.4. Pečení mazanců
18.4. Interaktivní přednáška s tvořivou dílnou v Národním muzeu - všechny třídy 
Velikonoční příběh -  8:30 Čerti a Draci, 10:00 Kulihrášci a Rarášci 
23.4. Výstava na plotě
25.4. Den otevřených dveří 
26.4. Hnědý den-den země
 
 
 

Březen

1.3. Česko čte dětem 

4.3. Dílnička 

4.3. Divadlo Minaret „Myšáci jsou rošťáci“

4.3. -8.3. Týden Multikultury 

5.3. Jak se žije dětem v Indonesii - interaktivní program

14.3. Kino „Hotel Transylvania 3“

20.3. Toboga - zábavný park 

22.3 Modrý den - den vody

 

Únor

6.2. Kino „Příšerky z vesmíru“

18.-22.2. Masopust ve školce 

19.2. Návštěva ZŠ Podbělohorská a ZŠ Nepomuckého- Čerti 

20.2. Karneval - Kulihrášci

20.2. Interaktivní přednáška s tvořivou dílnou v Národním muzeu (Čerti, Rarašci, Draci)

 Ztracený masopust ( 8:30 Čerti, 11:30 Draci a Rarášci, Kulihrášci z důvodu náročnosti na program nejdou) 

21.2. Karneval - Rarášci 

21.2. Návštěva ZŠ Podbělohorská a ZŠ Nepomuckého - Draci 

22.2  Karneval- Draci, Čerti 

27.2. Kouzelník ve školce

Leden

17.1. „Černý den“ – úspora energie na planetě

17.1. Noční spánek ve školce – bojovka na Hradě

22.1.  Zdravé zoubky

25.1. Vyvěšení vlajek

30.1. Klamovský slavík – pěvecké klání na třídách

31.1. Seznamování s vlajkami
 

Prosinec 

4.12. Kino - Čertoviny 

5.12. Mikuláš na hradě 

7.12. Vánoční dílny 

10.12. Jarmark

12.12. Zdobení perníčků

17.12. Vánoční posezení s rodiči - Rarášci

18.12. Vánoční posezení s rodiči - Kulihrášci 

19.12. Vánoční posezení s rodiči - Draci, Čerti

Listopad

1.11. Návštěva HZS Praha - Jinonice (Č,R)

5.11. Začátek projektu "Zdravá výživa" 

6.11. Zdravá pětka - vaříme zdravě (K,R)

7.11. Focení na hradě 

7.11. Pečení musli (K,R) 

8.11. Kino - Pračlověk (R,D,Č)

9.11. Dílničky s paní ředitelkou 

13.11. Zdravá pětka -vaříme zdravě (D,Č)

14.11. Bílý den - den nevidomých 

14.11. Pečení musli (D,Č)

19.11. Začátek projektu "Řeesla na hradě" 

20.11. Představení povolání na třídách - lékař, farmaceutický laborant, architekt 

22.11. Představení povolání na třídách - neurochirurg, anestezioložka, kosmetička 

 

 
 

Říjen 

2.10. Kino - Králíček Petr (R,D,Č)

4.10. Zvířecí den - den zvířátek

7.10. Komunitně osvětové setkání  s názvem "Seznámení s indonéskou kulturou a oslava narození dítěte s názvem Aqiqah."

13.10. Slavnosti škol na Náměstí 14.října

18.10 Výket na Staré Hrady 

22.10. Začátek saunování 

23.10. Workshop - multikultura (K,R,D,Č)7.11.7,

24.10. Dravci na hradě 

 

25.10. Návštěva HZS Praha - Jinonice (K,D)

Září 

5.9. Třídní schůzky 

6.9.  Pohádkový les 

11.9. Dílnička malujeme na sklo

11.9. Klamovský skřítek

13.9. Dílnička malujeme na tričko

14.9. Dílnička nažehlování na trička 

18.9. Dílnička tvoříme s pískem

19.9. Dílnička práce s papírem 3D 

26.9. Dílnička kreslení na keramiku