Pár slov o našem "zámečku"

V září roku 2022 se hrad Klamovka rozšířil o letní sídlo Zámeček. Historie zámečku sahá až na začátek 20. století. V tomto domě žil slavný český spisovatel a ilustrátor Ondřej Sekora. A tak není divu že se Na zámečku usídlili další pohádkové bytostí Trollící a Skřítci. V létě 2022 na zámečku proběhly první rekonstrukce, aby Zámeček mohl nabídnout příjemné zázemí pro zvídavé děti, které se poprvé vydávají od svých rodičů na pouť vzdělání.
Naše školka sídlí v Praze 5 U Nesypky, v blízkosti zahrady Palata, zahrad Kinských a v nedaleko se nachází také stadion Strahov. Náš zámek disponuje stihnou zahradou , která Trolíkům a Skřítkům poskytuje prostor pro hry, sportování, ale také k poznávání přírody z blízka. Společně také poznáváme blízké okolí na kreativně naučných výpravách třeba na Petřín, zahrad Kinských, ale také za kamarády z Hradu v parku Klamovka, se kterými spolupracujeme na společných hradního radovánkách.