Pár slov o našem "Hradu Klamovka" 

Historie našeho sídla sahá až do roku 1930 a proto není divu, že se tu usídlili pohádkové bytosti: rarášci, kulihrášci, dráčci a čertíci. Postupem času proměnili školku v kouzelný hrad otvírající svou náruč spoustě zvědavých a odvážných dětí, které si chtějí nejenom hrát, ale také se něčemu přiučit.

Z dětí se v naší školce stávají bubáčci, kulihrášci, rarášci, dráčci a čertíci a postupně se učí proměňovat v další kouzelné bytosti.

Sídlíme v Praze 5 na Klamovce, v těsné blízkosti Domu dětí a mládeže a parku Klamovka. Náš hrad obklopuje zahrada, která slouží zejména raráškům a kulihráškům k poznávání blízkého vnějšího světa. Zkušenější a ostřílenější dráčci a čerti využívají podhradí pojmenované už v dávných dobách Klamovka. Ta představuje čarodějný les plný překvapení a tajemství ale i nástrah. Náš hrad se tyčí nad soutokem řek Plzeňská a Podbělohorská, které usnadňují rodičům i dětem přístup na hrad. Pro samotné děti ale představují mnohá nebezpečí - pohybují se po nich totiž čmoudidraci, před kterými se děti učí chránit.