Seznam přijatých dětí

21.05.2024

Vážení rodiče, dovoluji si Vás předem pozdravit a informovat Vás, že zápis do mateřské školy Podbělohorská je ukončen. Velice nás to mrzí, že se velké množství dětí do naší mateřské školy nedostalo. Rodičům nepřijatých dětí jsem odeslala informační email. Prosím tyto rodiče, aby se dostavili v pondělí 27. května odpoledne, v době mezi 14.00 a 17.00 hodinou, kdy si mohou rozhodnutí vyzvednout a zároveň si můžeme promluvit o dalších možnostech.Současně Vás prosím, abyste se neodvolávali proti tomuto rozhodnutí, jelikož náš zápisový systém na MČ Praha 5 je plně transparentní a jediným kritériem pro přijetí vašeho dítěte byl věk. Při přijímání dětí nebylo přihlíženo k jiným faktorům (sourozenec na škole, opatření, sociální potřeby ). Děti jsou při přijímání seřazeny podle věku a přijímají se, dokud není naplněna kapacita školy.Pokud máte jakékoli dotazy, ráda Vám je zodpovím při osobním převzetí rozhodnutí o nepřijetí v pondělí odpoledne.

Zároveň bych chtěla vyjádřit radost, že některé děti byly přijaty na jiné mateřské školy, a těmto dětem přeji úspěšný vstup do této nové životní etapy, která bude jistě šťastná a klidná a především přinese vašim dětem mnoho zážitků.

Rodičům, kteří zatím své dítě neumístili, držím palce a věřím, že se v září většina neumístěných tříletých dětí do mateřských škol umístí.Děkuji za pochopení a těším se na setkání.
S pozdravem, ředitelka školy