Pohádková Klamovka

Pravidelně na jaře a na podzim pořádá naše mateřská škola akční odpoledne pro děti a rodiče - Pohádkový les.

Děti s rodiči vyráží od mateřské školy do parku Klamovka, kde na ně na několika stanovištích čekají pohádkové bytosti. Někdy se jedná o princezny a krále, jindy o zvířátka nebo je celý les plný strašidel a čarodějnic. Ty zadávají dětem úkoly, při kterých děti projevují svou odvahu, zručnost nebo bystrost. Od pohádkových bytostí dostanou do knížečky razítko za splnění úkolu. Pokud nasbírají všechna razítka, čeká je v areálu školní zahrady odměna, pro rodiče malé občerstvení a příjemné posezení.

Na každý Pohádkový les se těší nejen děti a rodiče, ale i všichni zaměstnanci školy, kteří se podílí na přípravě i průběhu akce.