Aktuality

Obvykle každým rokem v Lednu pořádá naše mateřská škola multikulturní výstavu. Výstava je určena pro rodiče z České republiky, z různých zemí Evropy a celého světa, jejichž děti naši školu navštěvují.

V rámci projektu Celé Česko čte dětem se naše škola spojila s neziskovou organizací MEZI NÁMI MEZIGENERAČNĚ. Díky tomuto spojení bude našim dětem pravidelně před odpočinkem číst moc hodná babička paní Miluše Hradská.

Na základě usnesení Rady MČ Praha 5 ze dne 23.1.2023 bude o letních prázdninách přerušen provoz mateřských škol. V termínech 3.7. - 7.7 a od 21.8. - 1.9. 2023 budou zavřeny všechny mateřské školy.

Dne 22.9.2022 proběhl sportovní den mateřských škol městské části Praha 5.V letošním ročníku se sportování účastnilo 7 mateřských škol / MŠ Palata, MŠ Kudrnova, MŠ Duha, MŠ Podbělohorská, MŠ Kroupova, ZŠ a MŠ Grafická a ZŠ a MŠ Kořenského/. Sportovní den zahájil pan místostarosta Bc. Herold. Počasí nám v tento den přálo a děti mohly sportovat za...

Zveme Vás na výtvarný workshop pořádaný v rámci výstavy "Dětské filmy Jindřicha Poláka", který se koná 18.9. od 14.00 hod.

Zábavné odpoledne pro děti a rodiče pro obě pracoviště na zahradě hradu Klamovka.