Aktuality

V rámci projektu Erasmus+ nás v tomto týdnu navštívili čtyři pedagogové z mateřské školy Jarun v Záhřebu (Chorvatsko). Pedagogové se zajímali o prostředí naší mateřské školy, ŠVP a sdíleli s nám zkušenosti z Chorvatska v oblasti předškolní pedagogiky.

mám velkou radost, že jste přihlásili vašeho špunta k nám do mateřské školy. Na vaše děti se moc těšíme a pro lepší adaptaci dětí jsem připravila schůzku pro rodiče nově přijatých dětí a adaptační odpoledne pro vaše děti.

Na vědomost se dává, že v pondělí 22. 5. 2023 se v dopoledních hodinách bude konat tradiční Olympiáda hradu Klamovka.

Zápisu k předškolnímu vzdělávání pro děti s udělenou dočasnou ochranou - LEX UKRAJINA bude 12.6. od 13,00 do 15,00 hodin na MČ Praha 5. Podrobnosti budou na webu naší školy a na stránkách MČ Praha 5 koncem května.

Od 11. 4. 2023 bude spuštěna aplikace zápis do MŠ, kde si vygenerujete a vytiskněte všechny dokumenty potřebné k zápisu do naší mateřské školy.

Obvykle každým rokem v Lednu pořádá naše mateřská škola multikulturní výstavu. Výstava je určena pro rodiče z České republiky, z různých zemí Evropy a celého světa, jejichž děti naši školu navštěvují.